12.9.2014

– slavnostní zařazení dětí do družin
– všichni dojdeme v krojích (kromě nováčků), po úvodní hře půjdeme do lesa, kousek za Vídeňák, tam bude táborák, kde děti slavnostně rozdělíme (po cestě budeme hrát hru)
– po skončení táboráku, už odejdou družiny v novém složení na klubovnu

úkol pro rádce
– nachystat si povídání a program pro novou družinu
– říct družinové zvyky, základní informace o průběhu, zeptat se na očekávání, co v novém roce apod., družinové funkce (Pandy, Soptíci) případně zahrát nějakou hru – cca na 30 – 45 minut

2 komentáře u „12.9.2014

• Nachystat si povídání?o čem? Program cca na hodinu?

• Nee, maximálně na půl až 3/4 hodiny. Něco jim řekneš o družině, ukážeš nováčkům klubovnu, seznámíš je a zahrajete si třeba nějakou hru. Od toho Vídeňáku už půjde každá družina sama, tak abyste s tím počítaly. Času moc nebude, naplno to vypukne až příští týden. Kdyby bylo potřeba, můžeme vám pomoct s těma nejmenšíma. 🙂 Tu první hodinu a čtvrt až hodinu a půl mám na starosti já.