17. 10. 2014

VÝZDOBA VÝZDOBA, VÝZDOBA…!!! (Kdo ji nebude mít, tomu už utrhnu hlavu a vymyslím extra krutý trest:-D )

Berušky
– hlavně stihnout výzdobu
– na orientaci možno zapojit malou šipkovanou v blízkém okolí klubovny, další možnost na mapě Břeclavi zkusit najít, kde kdo bydlí. Můžu ji donést vytištěnou a můžete to pak dát na nástěnku. (není tak prioritní, jak výzdoba, radši stihnout výzdobu než orientaci)
– Na konci schůzky uklidit klubovnu 🙂

Pandy
– výzdoba
– orientace – 2 možnosti
1. spojíme hru se Soptíky (na různých místech ve městě budou umístěny lístečky, na daném místě bude vždy místo další – bude to fungovat jako azimuták, ale s mapou ve městě, bude víc cest, aby mohlo jít víc lidí najednou; bude to mít i nějakou legendu)
2. uděláte si to nějak samy 😉
jako dodatek můžu donést klidně mapu Břeclavi a zaznačíte tam, kde kdo bydlí
– na konci schůzky uklidit klubovnu! 🙂

Soptíci
– výzdoba
– hra orientace (připravím já, cca 30-45 minut)
– příprava přespání
– nějaká super hra
– na konci schůzky uklidit klubovnu! 🙂

VŠICHNI
Zjistěte, jestli chce někdo něco objednat z junu či tdc (o víkendu budu objednávat i vy se podívejte) Zeptejte se na stezky a podívejte se na ty rádcovské zápisníky. Děkuji! 🙂 Nezapomeňte prosím a napište mi to pak radši na lísteček, znáte mě…