Drakiáda – 8.října 2016

Drakiáda – už tradiční podzimní akce našeho oddílu pro rodiče, členy a kamarády nemohla chybět ani letos.  Po úvodním krátkém školení jak draky vyrábět, se rodiče i děti dali do toho. Nakonec to dopadlo jako každý rok, draky dodělávali rodiče a děti (hlavně ty nejmladší) řádili okolo. Až měli všichni draky udělané a nakreslené,  šli jsme za Vídeňák na pole draky pouštět. Oproti předchozím rokům foukal vítr, takže draci i několik minut vydržely ve vzduchu!  Na hrázi jsme se pak všichni hromadně vyfotili a šly na zaslouženou odměnu – špekáček – zpátky do klubovny.

Akce byla bohužel „zpestřena“ ztrátou mobilu Slůněte, proto se někteří z nás vraceli a ztracený mobil na poli začali hledat. Ani jsme nedoufali, že ho najdeme, pole to bylo veliké a začalo se už stmívat, ale pak jednoho tatínka napadlo udělat rojnici a …..  mobil byl nalezen. Špekáček pak chutnal o to víc!

Příští rok se budeme těšit zase!!

_dsc0065

_dsc0214