Intercamp 2016

Na začátku května se skauti i skautky z obou břeclavských oddílů spolu se třema holkama z Mikulova zúčastnili čtyřdenního mezinárodního skautského tábora INTERCAMP v českém Josefově.

13225158_626444664171518_1380078574_o

Celé čtyři dny nás provázel program na téma BE A HERO. Celá akce se konala v pevnosti Josefov, kde jsme také stanovali. První den byl zahajovací ceremoniál, kde se nám představili hlavní hrdinové se svými schopnostmi. Okolo stage bylo spoustu stánků a obchodů a v muzeu si každý mohl vyrobit svůj vlastní turbánek. Další den šel oddíl Plamen na Hike a oddíl Tráva na Plaza activities. Moc se nám líbil FOOD FESTIVAL, kde jsme měli možnost ochutnat spoustu nových jídel a chutí například tacos, kuřecí křídla v barbecue omáčce, pravé americklé marshmallow, které jsme si následně opekli. Na intercampu nechyběla ani čajovna, do které jsme si ve volném čase vždy rádi zašli. Večerní program byl stále nabitý. Hrály tam super kapely jako např: Breakers a Electroswing. Každým dnem jsme si zlepšovali angličtinu, díky novým přátelům, které jsme potkali.Intercamp byl zakončen uzavíracím ceremoniálem.

Další intercamp se má konat v Německu. Doufám, že se ho zúčastníme a bude tak super, jako tento.

psala: Špagy

Můžete se podívat na video, abyste viděli, jak jsme se měli. 🙂