Rekonstrukce klubovny

Skautky, světlušky, sestry,

jak jsem vás na vašich stránkách již informoval, probíhá v těchto týdnech rekonstrukce naší skautské klubovny. Zdi klubovny jsou v této chvíli bez omítky, stará omítka leží na hromadách u zdí, oproti začátku srpna jsou ale již všechny klubovny (včetně kluboven plameňáckých) osazeny novými plastovými okny, které sice ještě čekají na zapravení a na parapety, ale již teď slibují, že po dokončení prací vám interiér kluboven zpříjemní.

Hlavní část stavebních prací (omítání) je plánována na druhý zářijový týden, pak bude následovat urychlený úklid, aby to už zase na klubovně vypadalo jako na klubovně a ne jako na staveništi.

Plánujeme tak, aby postup prací neovlivnil průběh vašich schůzek.

Milé sestry, musím bohužel konstatovat, že váš oddíl je na zahajovačku připraven lépe než klubovna 🙁

Omlouvám se vám za to, že klubovnu najdete po prázdninách v ne zrovna pěkném stavu . Věřím ale, že s novou fasádou se vám bude brzy líbit mnohem víc.

Aleš Slezák – Bohouš