Sjíždění Dyje 21. 6.

canoe-clipart-70675_265_rw-020_s_lg

Srdečně zveme děti a jejich rodiče, sourozence a známé na Sjíždění Dyje, kdy se společně rozloučíme se školním rokem. Začátek je v 13:00 a závěr večer, dle nálady u táboráku. Dyje je poklidná řeka, sjezd je naplánovaný, od mostu poblíž Janohradu (48.817823, 16.807851) až ke splavu v Břeclavi. Měl by to být pohodový půldenní výlet na loďkách. Po skončení si společně opečeme špekáčky a vyjdeme vstříc prázdninám. Podrobné informace dáme dětem v pátek na schůzce. Nečekáme, že by samotný sjezd měl být nějak nebezpečný, přesto si netroufneme vzít mladší děti samotné bez rodičů. U skautek je možné se domluvit, že by šly jako zástupci za rodinu jen holky.
Pokud bude potřeba, máme možnost zajistit půjčení lodí, případně vest. Potřebujeme však co nejdříve vědět, kolik lidí se chce zúčastnit. Podle toho domluvíme odvoz osob i lodí na místo startu, zapůjčení lodí a všechen servis potřebný k této akci. Určitý počet lodí můžeme půjčit zadarmo, pokud by nevyšlo na všechny, tak se to rozpočítá na nějakou symbolickou částku.
Prosím, vyplňte dotazník https://docs.google.com/forms/d/16YW3WWDEctgCljmOo6v_U9jmBdeBVadAMElpeFdpAVo/viewform?usp=send_form i v případě nezájmu, ať víme ke komu se dostal a ke komu ne. Nejpozději do neděle 14. 6. do 10:00.