Sjíždění Dyje 25. 6.

V neděli 25. 6. se uskuteční Sjíždění Dyje. (Původně byla akce plánovaná na sobotu, kvůli dračím lodím, jsme ji však museli přesunout.) Těšíme se na děti, rodiče i přátele oddílu. Dyje je poklidná řeka, sjezd je naplánovaný, od mostu poblíž Janohradu (48.817823, 16.807851) až ke splavu v Břeclavi. Čeká nás pohodový půldenní výlet na loďkách. Po cestě na nás číhá jeden malý jez, který sjedeme a u splavu v Břeclavi lodě přeneseme. Po skončení si společně opečeme špekáčky a vyjdeme vstříc prázdninám. Nečekáme, že by samotný sjezd měl být nějak nebezpečný, přesto si netroufneme vzít mladší děti samotné bez rodičů. U skautek je možné se domluvit, že by šly jako zástupci za rodinu jen holky.

Pokud bude potřeba, máme možnost zajistit půjčení lodí, případně vest. Potřebujeme však co nejdříve vědět, kolik lidí se chce zúčastnit. Podle toho domluvíme odvoz osob i lodí na místo startu, zapůjčení lodí a všechen servis potřebný k této akci. Proto prosím vyplňte níže uvedený dotazník do nejpozději do neděle 11. 6. (Vyplňte to ho prosím i v případě, že se nechcete zúčastnit).

Půjčovné lodí není bohužel zadarmo, proto budeme vybírat příspěvek v minimální hodnotě 50 Kč, budete-li chtít, můžete nám přispět i více, reálná cena se pohybuje okolo 100 Kč na osobu. Počítáme však, že akce je částečně dotovaná z oddílových peněz.

Těšíme se na Vás 🙂