Svojsíkův závod Boskovice – krajské kolo 5. – 7. 6.

Sraz: pátek v 16:15 na břeclavském nádraží

Návrat: v neděli odpoledne, dle domluvy (konec závodu je plánovaný na 11 hodin, je však možné se zdržet ve westernovém městečku nebo samotných Boskovicích, dle nálady. Zašleme sms.)

S sebou: 250 Kč (na každého člena přispívá středisko 250 Kč, proto platíme 250 Kč a ne 500 Kč) + kapesné (organizátoři doporučují 100 Kč) stan, karimatku, spacák, skautský kroj, oddílové tričko na závod, oblečení ve stylu divokého západu (kdo nemá, může kontaktovat Woody), věci na víkendovku, baterku, sirky, pokud někdo má, tak gps navigaci (buď klasickou nebo v mobilu), vítány jsou i hudební nástroje na sobotní táborový oheň.

V modulu přežití si družinka musí sama postavit stan a uvařit večeři o dvou chodech. Na ohništích, které si vyrobí plně funkční a zároveň oku lahodící, bude úkolem uvařit.
 polévku česnečku
 smaženou houskový knedlík na cibulce s vejcem, salámem (párkem).

Je dobré si promyslet nějaké kreativní zpracovaní jídla a rozdělit si suroviny.

Dále nezapomeňte, ať máte v čem vařit, čím krájet, čím míchat, na čem krájet atp. Kotlíky jsou k dispozici v klubovně.

Pročtěte si pořádně všechny informace od organizátorů. http://boskovice.skauting.cz/svojsikac

Taky nezapomeňte na zítřejší natáčení videa! 🙂

unnamed2-258x300

Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.