Chceme mít v Břeclavi ulici pojmenovanou po zakladateli břeclavského skautingu?

Pokud máte doma aktuální Radnici, možná jste si všimli ankety o pojmenování ulice v Charvátské Nové Vsi u fotbalového hřiště. My bychom byli rádi, aby se jmenovala po zakladateli břeclavského skautingu, Františku Kňourkovi. František Kňourek je pohřben právě v Charvatské Nové Vsi.

Pokud chcete dát hlas ulici Kňourkova, ulici Františka Kňourka, tak můžete hlasovat dvojím způsobem, buď vyplněním anketního lístku v Radnici a odevzdat jej na podatelně MÚ. Druhá, jednodušší varianta, je hlasovat přes emailovou adresu: dotace@breclav.eu

Do předmětu emailu se má napsat: Anketa pojmenování ulice a do textu návrh názvu: Kňourkova/ Františka Kňourka.

Děkujeme za každý hlas 🙂

1 komentář u „Chceme mít v Břeclavi ulici pojmenovanou po zakladateli břeclavského skautingu?

• Jen dodávám, že roverský kmen Rozbřesk natočil minulý podzim krátký dokumentární film právě o Františku Kňourkovi – propagátorovi a osobnosti břeclavského skautingu („Skaut má holá kolena“)! Mnozí z nás v něm účinkovali a měli jste možnost dokument vidět na prosincovém vánočním koncertě v kině Koruna.