Příprava na svojsíkáč II

Potvrzuji páteční přípravné klání na svojsíkův závod. Začátek bude v 16:00, předpokládaný konec je 19:00, nicméně je možné, že se to trochu protáhne. S sebou obvyklé vybavení na schůzku, pevnou obuv a oblečení do přírody a také dobrou náladu. Pak také přidávám informace na další týden, kdy už se pojede na svojsíkův závod. Predběžně můžete počítat se srazem v 6:15 (20.4.)na nádraží, ale ještě to potvrdím (moc nám nesedí spoj, takže jsem psal do Slavkova, jestli můžeme přijet trochu později). Návrat bude asi 19:21 též na nádraží. Na webových stránkách se již objevili první informace (viz odkaz níže), tak si je prostudujte. Plynové vařiče, lékarničky, rýče a busoly Vám seženu, zbytek si už nachystáte sami. Družiny jsou přihlášeny dle Sýkorčina návrhu.

Doplnění informaci a potvrzení již napsaných informací

Sraz: sobota 20.4. 2013 v 6:15 na nádráží ČD
Předpokládaný návrat: sobota 20.4. 2013 v 19:21 tamtéž
S sebou jednotlivci: odpovídající oblečení a obutí, jídlo a pití na celý den, lžíci, uzlák, psací potřeby,zbytek z běžné povinné výzbroje správného skauta či skautky, kroj a pak zejména dobrou náladu a chuť se porvat o dobré umístění 🙂
S sebou pro družinu: tři šátky, několik papírů A4, sadu fixů nebo pastelek, nůž
Na závod dostanete navíc: busolu, lekárnu, polní rýček, vařič a nádoby na vaření (abyste s tím počítali a měli na to místo)
Cena:50 kč

Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.