Rekonstrukce klubovny

Střediskové radě se v první polovině tohoto roku podařilo získat prostředky z dotačního programu Jihomoravského kraje na rozvoj materiálně technické základny mimoškolních zájmových aktivit dětí a mládeže. V našem konkrétním projektu budou tyto prostředky využity na výměnu oken, novou fasádu a další stavební práce na klubovně na ulici Šilingrova.
V srpnu zahájila dodavatelská firma práce odstraněním stávající omítky a přeložkami elektroinstalace, v současné době vyhlížíme termín dodávky nových oken, následně je plánována strojní aplikace nové omítky.
Bohužel to v této chvíli vypadá, že stavební práce budou realizovány i v měsíci září, za komplikace při užívání klubovny se všem skautům a skautkám dopředu omlouvám. Případné dopady na chod oddílů se budeme samozřejmě snažit minimalizovat, postup prací budeme průběžně konzultovat s vůdci oddílů.

Pro zajímavost přikládám aktuální fotografie stavu rekonstrukce klubovny.

IMG_0222_compressed IMG_0257_compressed IMG_0227_compressed

Klubovna teď vypadá nevábně, ale nebojte se a těšte se na novou zářivou fasádu!

Bohouš (Aleš Slezák)