Středoevropské jamboree 2014

logo@2x

Kdy: 3. – 9. 8. 2014

Kde: Česká republika, Doksy

O co se jedná: mezinárodní skautské setkání (tábor), zejména pro skauty ze střední Evropy, ale také z jiných vzdálenějších zemí i mimoevropských (v menším počtu)

Pro koho je to určeno: skauti a skautky od 12 do 17 let, jede se ve skupince 9 + 1 dospělý, který za děti zodpovídá (Štístko), primárně bychom rádi sestavili patrolu z našeho oddílu, v případě potřeby můžeme doplnit kluky z oddílu Plamen;

Program: „Připraven na budoucnost“, outdoorové aktivity, skautské dovednosti, mezinárodní prostředí (zatím toho není moc zveřejněno, ale určitě to bude stát za to J )

Cena: max. 120 euro účastnický poplatek + doprava (rádi bychom zažádali o dotaci, či sponzorské dary, tak je možné, že částka bude nižší)

Podmínky pro účastníky: angličtina (aspoň základní úroveň), pravidelná činnost

Kdo má zájem, nahlaste se mi nejpozději na první schůzce v lednu tj. 10. 1., po tomto datu budou místa nabídnuty dalším oddílům k doplnění naší patroly!

Informace postupně přibývají na stránkách http://www.cej2014.cz, v případě dotazů mě můžete kontaktovat (Jana Pavelková – Štístko: 731 167 243, j.pavelkova@email.cz)

b3f2

Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.